Üniversite Hazırlık
Tyt-Ayt Kursumuz

Hazırcevap Kurs Merkezi
Üniversite Hazırlık Kursumuzda

4 – 8 Kişilik Sınıflar

Profesyonel Kadro

Etkin Rehberlik Servisi

Etüt Ve Kamp Programları

Düzenli Veli Bilgilendirme

Eğitim Koçluğu

Mentorluk Sistemi 

 

4 - 8 Kişilik Sınıflar

Sınıflarımız pandemi sürecine uygun olarak seyrek oturma düzeninde az öğrencili olacak şekilde öğrencilerimiz için ayarlanmıştır.

Profesyonel Kadro

Öğretmenlerimiz branşlarında yılların deneyimi ile öğrencilerimize eğitim vermektedirler.

Etkin Rehberlik Servisi

Öğrencilerimiz kursumuzdaki rehberlik servisi sayesinde ders programlama ve sınav kaygılarından uzaklaşma destekleri alacaklardır.

Etütler

Öğrencilerimize konu tarama ve yapılan denemelerde eksiklikleri görülen konularda etütler yapılacak.

Kamp Programı & Gece Kuşu Programı

12. sınıf öğrencilerimize şubat ayında kamp programı uygulanacaktır. Ayrıca 2. dönemden sonra akşamları 21:30’a kadar uzatılmış, etüt ve soru çözümü çalışmalarımız ile öğrencimizin aklında eksik bir konu ve çözemediği bir soru kalmayacak şekilde çalışma yapılacaktır.

Düzenli Veli Bilgilendirme

Öğrencilerimizin derse katılım bilgisi, girdiği sınavlar, konulardaki eksiklikleri ve eksikliklerinin çözümü için yapılan çalışmalar hakkında velimiz düzenli olarak bilgilendirileceklerdir.

Eğitim Koçluğu

Öğrencilerimizin ödev takibi, ders ilerlemeleri, konu eksiklikleri takip edilerek, öğrencinin sınav başarısı için gerekli ilgi ve alaka gösterilecektir. 

Mentorluk Sistemi

Mentorluk çalışması ile öğrencinin sınava hazırlık konusunda doğru çalışmalar yapması, sınav hedefine ulaşmasında takip etmesi gereken plan,program ile bunların uygulanışının takibi yapılmaktadır.