KURSLARIMIZ

Sınav Grubu Kurslarımız

Yös - Sat Kursu

Üniversite kapılarını açacağınız bu çok önemli sınavda sizleri vip sınıflarımızda hazırlıyoruz. Türkçe Yös ve İngilizce Yös eğitimlerimiz bulunmaktadır. Sat eğitimlerimiz özel yada max.5 kişilik grup çalışmaları olarak yapılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Kpss Kursu

Devlet memuru olmayı isteyenlerin katıldığı Kpss A , Kpss B ,  Öğretmenlik gibi çeşitlerinin bulunduğu bir sınav türüdür. Öğrencilerimize sınıf derslerimize ilave olarak ücretsiz online eğitim hizmeti de vermekteyiz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Dgs Kursu

Üniversite önlisans mezunu olup, eğitimini lisans’a tamamlamak isteyenlerin katıldığı bir sınav türüdür. Öğrencilerimize sınıf derslerimize ilave olarak ücretsiz online eğitim hizmeti de vermekteyiz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Ales Kursu

Yüksek lisans yapmak isteyenlerin katıldığı bir sınav türüdür. Öğrencilerimize sınıf derslerimize ilave olarak ücretsiz online eğitim hizmeti de vermekteyiz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Yds Kursu

Yabancı dil seviyesini belirlemek amacı ile ösym tarafından yapılan bir sınav türüdür. Öğrencilerimize sınıf derslerimize ilave olarak ücretsiz online eğitim hizmeti de vermekteyiz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Diğer Sınav Grubu Kurslarımız

Tüm sınav gruplarımızda derslerimize ilave online eğitimlerimiz de bulunmaktadır. Diğer sınav hazırlık kurslarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi için ön kayıt formunu doldurabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Dil Grubu Kurslarımız

Yetişkinlere Dil Kursu

İngilizce , Fransızca , Çince, Yabancılara Türkçe üzerine dil eğitimlerimiz vardır. Detaylı bilgi için bizi arayabilir ya da aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 

Küçük Yaşlara Dil Kursu

Küçük yaş grubu öğrencilerimize yönelik İngilizce dil kursumuz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için bizi arayabilir ya da aşağıdaki formu doldurabilirsiniz

Yurtdışı eğitimi

Yurt dışı eğitimleriniz ile ilgili tavsiyeler almak ve güvenilir kurumlarla bağlantı kurmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.  

Özel Ders

Matematik Özel Ders

Matematik konusunda kendisini çok iyi hazırlamak ve sınav başarısını fark edilir derecede arttırmak isteyen öğrencilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

Türkçe Özel Ders

Sözel mantık, Yabancılara türkçe gibi konularda kendisini geliştirmek ve daha başarılı olmak isteyen öğrencilerimiz tarafından tercih edilmektedir. 

Özel Ders Verilen Diğer Dersler

Özel ders verilen diğer derslerimiz hakkında bilgi almak isterseniz, bilgi istiyorum formunu doldurun sizi arayalım bilgi verelim.