HAKKIMIZDA

YILLARDIR

İstanbul’da resmi olarak faaliyete geçtik. Ve sonrasında, yıllardır Kısayol Akademi (Franchise) ismimiz ile sizlerin karşısındaydık.  Tecrübelendik, birikim yaptık, sürekli size en iyi nasıl faydalı oluruzu aradık. Ve sonunda kendimize uygun sistemi bulduk. 

Gururla Karşınızdayız

Şunu fark ettik ki geleneksel olarak ort. 25-40 öğrencili sınıflarda verilen derslerde, öğrencilerimizin hepsine ulaşamıyoruz. Kalabalıklar arasında kaybolanlar oluyor. Biz de öğrencilerimizin lehine olan, az öğrencili butik dershanecilik sistemini denemeye karar verdik. 2017 yılında başladığımız bu sistemle gördük ki yüksek başarılara ulaşmak için doğru yoldayız. Ve öğrencilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşlerin verdiği cesaretle artık biz de karşınıza kendi ismimizle çıkmaya karar verdik. 

Süreç

2019 – 2020 yılı içerisinde geçiş ve tanıtım süreci içerisinde olacağız. Bu yıl içinde değişim tamamlanana kadar, bizi bir süre daha Kısayol Akademi tabelası ile göreceksiniz. Bu nedenle, yeni ismimizin tanıtım kampanyaları sayesinde bu yıl bizleri tercih eden öğrencilerimizin uygun ücretlerle kaliteli eğitimlerimize ulaştıkları bir yıl olacak. Her zaman öğrencilerimize söylediğimiz gibi, bizimle geçirdiğiniz bir eğitim döneminin ardından, hocam arkadaşlarıma burayı tavsiye ettim sözlerinizle sizleri uğurlayabilmek, bizim için en büyük kazanç olacaktır. Başarılı bir yıl geçirmenizi dileriz.

Teşekkürü bir borç biliriz

Ömer EkiciYüksekKalite


Kuruluşumuza vesile olan Ömer Ekici Hocamıza, 

kuruluşumuzdan bugünlere kadar başarılı adımlar ile ilerlememizde,
her zaman fikrine başvurduğumuz, tecrübesinden faydalandığımız hocamız,
öğretmen kadromuz ve eğitimlerimizin kalitesinde de bize çok fazla katkı sağlamıştır.
Bugün karşınıza kendi ismimizle çıkacak kadar gelişmemizde desteği çoktur.
Ayrıca Eğitim Bilimleri derslerimizde bizimle beraber olduğu için de çok mutluyuz.
Bu nedenlerle kendisine kurumumuza yaptığı olağanüstü destek ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz.